KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819239
nr 1481 9239
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad, daterad -58. Olja på duk, 25x48 cm, yttermått inklusive ram: 35x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:13:53
8/8 13:31:10
150 kr
8/8 19:07:46
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann